ورود کاربران
پست الکترونیکی :
کلمه عبور :

 

 بازگشت به صفحه اصلی

دبیر خانه "غار شناسی"  سی و دومین گردهمای یو نخستین کنگره بین المللی و تخصصی علوم زمین در نظر دارد ، نخستین مسابقه عکس غار با  را همزمان با این گردهمایی در همدان  برگزار نماید. لذا بدین وسیله از کلیه علاقمندان دعوت می شود عکس­های خود را با موضوع "غارو غارشناسی" با توجه به قوانین مسابقه به آدرس  iran.speleo.conference@gmail.com  ارسال نمایند. به نفرات اول تا سوم این مسابقه جوایزی اهدا خواهد شد.

شرایط مسابقه:

- درج اطلاعات مربوط به هر عکس شامل شماره ، عنوان و موضوع عکس و تاریخ عکسبرداری، به همراه مشخصات وشماره تماس و ایمیل شرکت کننده در فایلی مجزا وارسال آن به همراه عکسها  الزامی است

- هر شرکت کننده میتواند 10 عکس برای شرکت در مسابقه ارسال نماید.

 - عکسها تنها در قالب یک فایل دیجیتال در قالب JPG که طول ضلع بزرگ عکس از 2000 پیکسل کمتر نباشد، قابل پذیرش هستند.

- با توجه به دشواری ها و تکنیک های مورد نیاز عکاسی در غار، عکاس در ویرایش، برش و تنظیم عکس مختار است ، شایان ذکر است عکس های مونتاژی و تغییریافته  گرافیکی مورد پذیرش نخواهند بود. ثبت هر گونه متن، ‌عدد، لوگو یا واترمارک و... بر روی عکس موجب حذف عکس از مسابقه خواهد شد.

- شرکت کننده در این مسابقه به برگزار کنندگان این اختیار می دهد که از عکس های ارسالی با ذکر نام عکاس، در انتشارات و مدیای گوناگون خود استفاده نماید.

- آخرین مهلت ارسال عکس: ساعت 24 روز 22 دی ماه 1392 و اعلام نتایج اولیه به نفرات برگزیده و به صورت خصوصی: 25 بهمن ماه 1392، اعلام نتایج نهایی به صورت عمومی در روز نخست کنگره و در مراسم افتتاحیه در همدان خواهد بود.

- شرکت در مسابقه به معنای پذیرش قوانین فوق خواهد بود

 
رویکرد غارشناسی در سی و دومین گردهمایی و اولین کنگره بین المللی علوم زمین اقدام به برگزاری اولین جشنواره‌ی انتخاب برنامه و اکسپدیشن
برتر غارنوردی و غارشناسی کشور
نموده است.

علاقمندان برنامه و اکسپدیشن خود را در غالب فرمت ارائه شده حداکثر تا تاریخ اول بهمن ماه به ایمیل iran.speleo.conference@gmail.com  ذکر مشخصات ارسال کننده (نام و نام خانوادگی و شماره تماس) در ایمیل الزامی است. در پایان این کنفرانس از برنامه و اکسپدیشن برترتقدیر خواهد شد.

جهت دریافت فرمت برنامه و اکسیدیشن بر روی لینک زیر کلیک کنید: 

جشنواره‌ی انتخاب برنامه و اکسپدیشن برتر غارنوردی و غارشناسی کشور

 


بازگشت به صفحه اصلی

رویکرد غارشناسی در سی و دومین گردهمایی و اولین کنگره بین المللی علوم زمین اقدام به برگزاری نمایشگاه و مسابقه نقشه غارها نموده است.

علاقمندان جهت ارسال نقشه و شرکت در نمایشگاه و مسابقه، می‌بایست نقشه (های) خود را همانند فرمت نمونه و در قالب فایل‌های گرافیکی (jpg, tiff) یا فایل پی دی اف حداکثر تا تاریخ اول بهمن ماه به ایمیل iran.speleo.conference@gmail.com  ارسال نمایند. ذکر مشخصات ارسال کننده (نام و نام خانوادگی و شماره تماس) در ایمیل الزامی است.

در پایان این کنفرانس از نقشه‌های برتر (از جهت رعایت اصول نقشه برداری و ترسیم نقشه) تقدیر خواهد شد.
بر ای دریافت فرمت نقشه های غار بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

فرمت نقشه غار


 

 

 

 

  

 

 

تاریخ درج : دوشنبه 5 اسفند 1392
تعداد بازديد از اين صفحه : 2163
آخرين تاريخ بازديد :21 مرداد 1397  20:38
Copyright 2010 GSI Congress
نگاهی به زمین شناسی،پتانسیلهای معدنی و مخاطرات استان همدان
انتخاب وب سایت مورد نظر :